Valentýnský párty běh - 15. února 2020

PÁR

Jméno Klub/název týmu/město Platba
Libor Revák běžec a louda čeká na zaplacení
Eva Petríková běžec a louda zaplaceno
Blanka Kotová KOŤÁCI čeká na zaplacení
Lubomír Kot KOŤÁCI čeká na zaplacení
Věra Kovandová We run for fun zaplaceno
Karel Houdek We run for fun zaplaceno
Lucie Dulovcová Láskožrouti zaplaceno
Adam Přerost Láskožrouti zaplaceno
Karel Vráblík Tuleníci zaplaceno
Stanislava Badidová Tuleníci zaplaceno
Ludmila Špottová Palačinky zaplaceno
Jiří Csevár Palačinky zaplaceno
Jana Homolkova Čamlíkovci zaplaceno
Jan Hnilička Čamlíkovci zaplaceno
Jiří Vlas Unicorn Team zaplaceno
Vendula Pechová Unicorn Team zaplaceno
Jitka Doležalová Šílená Smečka zaplaceno
Jaromír Kadlčík Šílená Smečka zaplaceno
Jan Vaníček STG Česká Lípa zaplaceno
Ludmila Miháliková STG Česká Lípa zaplaceno
Jana Lejčková Tukohntas zaplaceno
Jana Duchek Tukohntas zaplaceno
Jana Šupová Hlemýždi Chodska zaplaceno
Kája Šup Hlemýždi Chodska zaplaceno
Lída Hojdová Hlemýždi Chodska zaplaceno
Petr Hojda Hlemýždi Chodska zaplaceno
Eva Starcková mladší Starck tým zaplaceno
Eva Starcková starší Starck tým zaplaceno
Alena Nováková Duhové ovce rodiny 🏳️‍🌈 zaplaceno
Barbora Tichá Duhové ovce rodiny 🏳️‍🌈 zaplaceno
Vladimír Klein Ahoj LÁSKO zaplaceno
Eliška Černá Ahoj LÁSKO zaplaceno
Jan Havel Plyn + Brzda zaplaceno
Martina Havlová Plyn + Brzda zaplaceno
Jan Hora Archie zaplaceno
Monika Horová Archie zaplaceno
Kristýna Bečvářová zaplaceno
Tomáš Jirásek zaplaceno
Zdeňka Čížková Rozběháme Plzeň zaplaceno
Vlastimil Stupka Rozběháme Plzeň zaplaceno
Kristýna Škrlová zaplaceno
Vašek Švamberg zaplaceno
Radek Radek čeká na zaplacení
Shirly Espinoza čeká na zaplacení
Lukáš Regner zaplaceno
Markéta Malá zaplaceno
Veronika Nagyová zaplaceno
Jan Čáp zaplaceno
Pavlína Timurová Rozběháme Domažlice čeká na zaplacení
Oldřich Timura Rozběháme Domažlice čeká na zaplacení
Denisa Čížková Rozběháme Plzeň čeká na zaplacení
Marek Lukeš Rozběháme Plzeň čeká na zaplacení
Adéla Nýdlová zaplaceno
Miroslav Nýdl zaplaceno

DOSPĚLÍ

Jméno Klub/název týmu/město Platba
Martina Pavlickova Plzen čeká na zaplacení
Martina Pavlíčková Plzen čeká na zaplacení
Lenka Benešova Plzen čeká na zaplacení
František Čáha Jak chceš zaplaceno
Vladimír Novák Nováčci zaplaceno
Václav Svěchota Rozběháme Česko zaplaceno
Jaroslava Svěchotová Rozběháme Česko zaplaceno
Míša (Ludmila) Kubíková Město Touškov zaplaceno
Alena Tovarová čeká na zaplacení
Hana Seigerschmidova zaplaceno
Romana Romová zaplaceno
Daniel Čada zaplaceno
Lenka Čadová zaplaceno
Andrea Jurčíková čeká na zaplacení
Sarka Čechurová Rozběháme Česko čeká na zaplacení

STUDENTI 19 - 25 LET

Jméno Klub/název týmu/město Platba
Ondrej Litresits čeká na zaplacení

STUDENTI 11 - 18 LET

Jméno Klub/název týmu/město Platba
Kačka Čechurová D&K zaplaceno
Daniela Brýlová D&K zaplaceno
František Kováč Mlok Mariánské lazně čeká na zaplacení
Antonie Minářová čeká na zaplacení
Marie Meszárošová zaplaceno
Dominik Fišer zaplaceno
Eliška Horová zaplaceno
Diana Nausedová zaplaceno
Kristýna Keňová zaplaceno

DĚTI DO 10 LET

Jméno Klub/název týmu/město Platba
Max Kadlčík Šílena Smečka zaplaceno

RODINA (2 DOSPĚLÍ + 2 DĚTI) + DÁREK

Jméno Klub/název týmu/město Platba
Klára Šimšová Přebudov zaplaceno
Viktorie Šimšová Přebudov zaplaceno
Petra Červenková Přebudov zaplaceno
Adélka Červenková Přebudov zaplaceno
Lenka Zdeněk Přebudov zaplaceno
Natálie Kateřina Přebudov zaplaceno
Lucie Požárková Lurejado čeká na zaplacení
Renata Horáková Lurejado čeká na zaplacení
Dominik Požárek Lurejado čeká na zaplacení
Jakub Požárek Lurejado čeká na zaplacení
Michaela Cepková Kachní rodina zaplaceno
Jiří Cepek Kachní rodina zaplaceno
Johanka Cepková Kachní rodina zaplaceno
Karolína Rauchová Kachní rodina zaplaceno
Iveta Šlehůbr Šneci v běhu zaplaceno
Aleš Šlehůbr Šneci v běhu zaplaceno
Aneta Šlehůbrová Šneci v běhu zaplaceno
Sandra Coňková Šneci v běhu zaplaceno
ERIKA KŘIVÁNKOVÁ čeká na zaplacení
IVETA KŘIVÁNKOVÁ čeká na zaplacení
VERONIKA KŘIVÁNKOVÁ čeká na zaplacení
DENISA KŘIVÁNKOVÁ čeká na zaplacení
Anna Veselá Tým Veselá srdíčka ❤ zaplaceno
Sára Fialová Tým Veselá srdíčka ❤ zaplaceno
Tereza Langová Tým Veselá srdíčka ❤ zaplaceno
Marcela Szökeová Tým Veselá srdíčka ❤ zaplaceno
Andrea Veselá Tým Veselá srdíčka ❤ zaplaceno
Lukáš Veselý Tým Veselá srdíčka ❤ zaplaceno
Lukáš Veselý Tým Veselá srdíčka ❤ zaplaceno
Adam Veselý Tým Veselá srdíčka ❤ zaplaceno
Monika Frencl čeká na zaplacení
Alžběta Frenclová čeká na zaplacení
Hynek Frencl čeká na zaplacení
Luděk Frencl čeká na zaplacení
Zbyšek Nový zaplaceno
Romana Blažková zaplaceno
Niky Nový zaplaceno
Tom Nový zaplaceno
Michaela Petříková zaplaceno
Václav Langmajer zaplaceno
Dominik Langmajer zaplaceno
Vojtíšek Langmajer zaplaceno
Věra Volenová zaplaceno
Jiří Volena zaplaceno
Filip Volena zaplaceno
Daniel Volena zaplaceno
Kateřina Kunštová Rozběháme Strakonice čeká na zaplacení
Jan Kunšta Rozběháme Strakonice čeká na zaplacení
Jan Kunšta Rozběháme Strakonice čeká na zaplacení
Julie Kunštová Rozběháme Strakonice čeká na zaplacení
Andrea Říhová zaplaceno
Anna Říhová zaplaceno
Martin Říha zaplaceno
Adriana Zemková zaplaceno

TÝM DOSPĚLÍ + DÁREK

Jméno Klub/název týmu/město Platba
Petra Radová TOPTým zaplaceno
Martina Holíková TOPTým zaplaceno
Zlata Caltová TOPTým zaplaceno
Kateřina Cihlářová TOPTým zaplaceno
Tereza Tichá Rozběháme Rokycany čeká na zaplacení
Kristýna Kudielková Rozběháme Rokycany čeká na zaplacení
Denis Šimon Rozběháme Rokycany čeká na zaplacení
Daniel Šimon Rozběháme Rokycany čeká na zaplacení
Miroslav Vaňáček Manson's childern zaplaceno
Michaela Zalabáková Manson's childern zaplaceno
Jan Příbek Manson's childern zaplaceno
Kristina Příbková Manson's childern zaplaceno
Richard Ryska Rozběháme Strakonice čeká na zaplacení
Dáša Rysková Rozběháme Strakonice čeká na zaplacení
Verunka Rysková Rozběháme Strakonice čeká na zaplacení
Fanda Hála Rozběháme Strakonice čeká na zaplacení
Martina Hradecká We run for fun zaplaceno
Kamila Pokorná We run for fun zaplaceno
Martin Hradecký We run for fun zaplaceno
Václav Šperl We run for fun zaplaceno
Lucie Hodanová zaplaceno
Terezie Hodanová zaplaceno
Dominik Janda zaplaceno
Jana Helebrantová zaplaceno

TÝM STUDENTŮ + DÁREK

Jméno Klub/název týmu/město Platba
Hana Svobodová Rozběháme Rokycany čeká na zaplacení
Tereza Spurná Rozběháme Rokycany čeká na zaplacení
Veronika Lednická Rozběháme Rokycany čeká na zaplacení
Jan Opatrný Rozběháme Rokycany čeká na zaplacení
Jana Nováková Nováčci zaplaceno
Martin Novák Nováčci zaplaceno
Tereza Šeinerová Nováčci zaplaceno
Jana Nováková Nováčci zaplaceno